Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /pages/offer.php on line 153
Studio Tańca Sportowego FAN Toruń - Kurs tańca
Strona główna › Nasza Oferta › Kurs tańca

Na kursie w przyjemnej atmosferze ,bezstresowo, w miłym gronie poznasz pierwsze tajniki tańca  - jak również zaawansowane wariacje taneczne.Nauczysz się w prosty sposób poruszać w rytm standardów tanecznych jak walc angielski,argentyńskie tango, walc wiedeński, fokstrot, quickstep, jak i poszaleć w rytmach latynoskich poznając sambę, kubańskie cha cha cha, rumbę, paso doble czy jive. Abyś w pełni poczuł sie wolny od stresów na parkiecie poznasz  taniec najbardziej popularny na świecie  - Disco Fox czyli "2 na 1" oraz popularną salsę..


Najtrudniejszy jest ...pierwszy krok - potem już idzie łatwo. Zapraszamy.

Nauka na kursie tańca odbywa się w małych grupach podzielonych na POZIOMY od 1 (grupa początkująca) do 8 (grupa zaawansowana).

 

Po POZIOMIE 8 istnieje możliwość kontynuowania przygody z tańcem w Klubie Miłośników Tańca.
Każdy poziom obejmuje 4 spotkania - po 60 min.każde. Grupa spotyka się raz w tygodniu.Istnieje możliwość organizacji kursu dla grup zorganizowanych (klasy gimnazjalne, maturalne, środowiska biznesowe itp) z programem dostosowanym do potrzeb klienta.

Możliwość umówienia się na lekcje indywidualne (dla narzeczonych i ich gości, biznesmenów itp., zakres tańców i figur tanecznych według życzenia klienta).Więcej informacji w zakładce: LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia prowadzą : Anna i Piotr Andruszkiewicz

 Polecamy
LEKCJE INDYWIDUALNE
Wynajem sal
Organizacja imprez okolicznościowych
Karty podarunkowe

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń:

Kontakt telefoniczny:

+48 602 317 770

+48 606 743 188

 

Taniec Nowoczesny:

+48 604 520 385

Zapisy online:

zapisy@fan-torun.pl

 

Biuro:

biuro@fan-torun.pl

Nasza siedziba:

Studio Tańca Sportowego

FAN TORUŃ

87-100 Toruń,

ul. Bartosza Głowackiego 2

Copyright © 2015 Studio Tańca Sportowego FAN TORUN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!PIXELNATION

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ