Strona główna › Regulamin

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

W STUDIU TAŃCA SPORTOWEGO FAN :

 

 1. Uczestnikami zajęć mogą być wyłącznie osoby, które nie posiadają przeciwwskazań lekarskich do uczestnictwa w tego rodzaju zajęciach. O wszelkich kontuzjach i niedyspozycjach w dniu zajęć, należy poinformować instruktora prowadzącego zajęcia.
 2. Zajęcia odbywają się  według ustalonego planu przez Studio Tańca.   
 3. Zajęcia dla grup klubowych prowadzone są od września do czerwca za wyjątkiem dni wolnych od zajęć. Harmonogram dni wolnych od zajęć dostępny jest na stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI lub w recepcji studia. Zajęcia dla grup kursowych  prowadzone są przez cały rok zgodnie z określonym terminem danego Kursu.
 4. Studio Tańca ma prawo odwołać zajęcia grupowe, na które nie zgłosiła się odpowiednia liczba uczestników przed ich rozpoczęciem.
 5. Opłaty za zajęcia taneczne dokonują uczestnicy w recepcji studia lub na konto Studia Tańca:
  • nowe grupy klubowe i kursy : najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem zajęć celem potwierdzenia rezerwacji miejsca za cały kurs lub miesiąc.
  • grupy klubowe : przed pierwszymi zajęciami w danym miesiącu, za cały miesiąc z góry .

Nr kont na jakie należy przelać opłatę :

 • 50 1020 5558 1111 1742 2140  0039
  BALET , AKROBATYKA GR.A1+A2+A3+A4
 • 50 1020 5558 1111 1347 2080 0079
  GRUPY SPORTOWE 1+2 ,MIX, KLUB MIŁOŚNIKÓW TAŃCA , KURSY TAŃCA, DISCO FOX, TANIEC KLUBOWY,  LEKCJE INDYWIDUALNE
 • 63 1140 2004 0000 3402 7838 4959
  TANIEC NOWOCZESNY, YOGA
 • ​W tytule przelewu należy podać:
   [Nazwę grupy lub kursu] – [Imię i nazwisko uczestnika] – [Miesiąc za jaki płacimy] ​

  np: Akrobatyka grupa 1 - Jan Nowak - Maj
 1. Opłat za zajęcia dokonujemy zgodnie z cennikiem wywieszonym w Studiu Tańca oraz zamieszczonym na stronie internetowej  w poszczególnych grupach. Istnieje możliwość uczestnictwa w płatnych zajęciach próbnych (1 raz) ,gdy są wolne miejsca. W wyjątkowych sytuacjach wyłącznie w grupach klubowych ( pobyt  w szpitalu, złamanie ręki, choroba itp. ) nieobecność na zajęciach poświadczona zwolnieniem lekarskim, wypisem ze szpitala itp. uprawnia do pomniejszenia opłat w następnym miesiącu max do 50%normalnej opłaty za zajęcia. Wniosek o zmniejszenie  opłaty na kolejny miesiąc składamy wyłącznie w formie pisemnej w recepcji studia. Nieobecność na zajęciach można odrobić w równoległych grupach, po uprzednim umówieniu się z instruktorem prowadzącym.
 2. Faktury za zajęcia taneczne są wystawiane  na prośbę wpłacającego wyłącznie za okazaniem paragonu lub dowodu przelewu w ciągu 7 dni.
 3. Uczestnicy, którzy nie opłacili udziału w zajęciach ,nie mają prawa uczestniczenia w nich.Po sprawdzeniu listy  obecności zostaną poproszeni o opuszczenie sali. Po uregulowaniu należności w recepcji mogą kontynuować naukę na zajęciach.
 4. W grupach klubowych rezygnację z zajęć zgłaszamy wyłącznie w formie pisemnej na koniec miesiąca, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W czasie okresu wypowiedzenia uczestnik zajęć klubowych ma prawo normalnie brać udział w zajęciach .
 5. Na sali tanecznej oraz w szatniach podczas zajęć przebywają wyłącznie uczestnicy zajęć w odpowiednim stroju i obuwiu, które nie brudzi i nie niszczy parkietu.
 6.   Zabrania  się przebywania na sali bez wiedzy i obecności instruktora prowadzącego zajęcia.
 7.   Studio Tańca nie ubezpiecza uczestników zajęć od NNW i OC. Uczestnicy ubezpieczają się na koszt własny.
 8.   Studio Tańca nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki powstałe bez winy      Studia Tańca.
 9.   Studio Tańca nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni. Przedmioty wartościowe zaleca się zabierać ze sobą na salę taneczną.
 10.   STS „FAN” ma prawo skreślić z listy uczestników  lub wyprosić z zajęć osoby : nie przestrzegające zasad kulturalnego zachowania, przeszkadzające na zajęciach innym  uczestnikom lub prowadzącemu zajęcia, zagrażające zdrowiu własnemu lub innych uczestników zajęć. 
 11. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników zajęć, instruktor prowadzący zajęcia ma prawo nie wpuścić na salę osoby spóźniające się na zajęcia.
 12. Zabrania się wnoszenia i konsumowania na terenie Studia posiłków i gorących napojów.  
 13.   Zabrania się wprowadzania do siedziby Studia zwierząt, rowerów oraz przedmiotów ,które mogą stanowić zagrożenie dla osób przebywających w Studiu.
 14.   Zabrania się palenia tytoniu  i używania środków odurzających i psychotropowych na terenie studia.
 15.   Zabrania się rejestrowania obrazu i dźwięku podczas trwania zajęć, chyba, że instruktor prowadzący zajęcia wyrazi na to zgodę.
 16.   Za szkody materialne powstałe przez uczestnika zajęć odpowiedzialność ponosi uczestnik zajęć lub jego rodzic (opiekun prawny).
 17.   Wszystkie osoby zgłaszające się na zajęcia akceptują niniejszy regulamin zajęć.   

Zajęcia klubowe : Szkółka Młodych Mistrzów - Gr.1, Gr.2, Akrobatyka, Balet , Taniec Nowoczesny , Klub Miłośników Tańca, Klub Disco Foxa

Zajęcia kursowe : Kurs Tańca, Kurs Disco Foxa , Yoga, Warsztaty

 

Rabaty  dla uczestników zajęć grupowych :

 • 10 % NA KOLEJNY RODZAJ ZAJĘĆ W MIESIĄCU

NIE UDZIELAMY RABATÓW NA POJEDYNCZE LEKCJE.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń:

Kontakt telefoniczny:

+48 602 317 770

+48 606 743 188

 

Taniec Nowoczesny:

+48 604 520 385

Zapisy online:

zapisy@fan-torun.pl

 

Biuro:

biuro@fan-torun.pl

Nasza siedziba:

Studio Tańca Sportowego

FAN TORUŃ

87-100 Toruń,

ul. Bartosza Głowackiego 2

Copyright © 2015 Studio Tańca Sportowego FAN TORUN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!PIXELNATION

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ